Çekmeköy Web Tasarım

Çekmeköy Web Tasarım

Yorum yok Çekmeköy Web Tasarım

Çekmeköy Web Tasarım

Çekmeköy ve çevresine Web sitesi tasarım, yapım ve yayınlama hizmeti veren Yaka Yazılım Bilişim, internet alanında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm uygulamayı amaçlamaktadır, müşterilerimiz için günümüzün hızla yükselen teknoloji ve internet standartlarını yakalıyarak onları sürekli güncel tutmak ve yeni müşteriler getirerek kazandırmaktır. çağın getirdiği standartlarda olmak hepimizin gerekliliği olduğunu düşünüyoruz, bu bağlamda hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse

Web Tasarım (web sistesi yapımı): Şahsınızın yada firmanıza ait bir web sitesi tasarımını oluşturmak internet ortamına uygulamak ve yayınlanması diyebiliriz.
Web Sitelerininde çeşitli türleri vardır bunlar standart kurumsal web siteleri, wordprees web siteleri kullanıcı panelli web siteler, online satış siteleri genel anlamda bu guruplara ayırabiliriz. bu sitelerin içerikleri yapım teknikleri ve zamanları farklılık gösterdiği için bu web sitelerinin fiyatları da farklılık göstericektir değişkenler çoktur, bu yüzden istenilen hizmet detaylarına göre web sitesi fiyatlandrıması yapılmaktadır.

About the author:

Related Posts

Leave a comment

Hakkımızda

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Yaka Yazılım bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Yaka Yazılım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

E-Bülten

Back to Top

× Nasıl yardımcı olabiliriz?