B2C E-Ticaret

Bayipro kapalı devre çalışan e-ticaret sistemidir. Firmanız Bayipro sipariş sistemi içerisinde yer alan tüm bayi ve müşterilerinizle sürekli iletişim halinde olduğundan, kendi bünyenizde çalışma yürütür gibi sistemli sipariş koordinasyonu sağlanmış olmaktadır.

 E-Commerce-Tech-Wallpaper (Medium)
Ürün,yedek parça,koleksiyon vs. hangi sektörde olursanız olun stok bilgileri sisteme girilir veya muhasebe programı ile entegre edilmektedir. Bayi ve müşterilerinize vereceğiniz özel şifre ile online olarak sisteminize giriş yapmaktadır.
Bayipro e-ticaret sistemi siz ofis dışında olsanız dahi çalışmaktadır. Haftasonu tatili veya bayram tatili bile olsa siparişleriniz hesaba düşmektedir. Bayi ve müşterileriniz istedikleri gün ve saatte eksik ve almak istedikleri yeni ürünlerini kolay ve hızlı şekilde sipariş edebilmektedir. Dolayısıyla bayi yada müşterileriniz telefon trafiği fax ve maile gerek kalmadan ürünleri doğru kod ve resimleri ile belirleyerek sistemden sipariş etmektedir.
Siparişin ana gereksinimleri üzerinde çalışan ar-ge departmanımızın tespitleri doğrultusundaproje ile ilgili teknik ekibimiz ,titizlikle çalışmıştır. Bayipro eticaret sistemini ortaya çıkartarak hizmete sunmaktadır.

Leave a comment

Back to Top

× Nasıl yardımcı olabiliriz?