Dudullu E-Ticaret

Dudullu E-Ticaret

Yorum yok Dudullu E-Ticaret

Dudullu E-Ticaret

Dudullu bölgesinde E-Ticaret yapım ve yayınlama hizmeti vermekteyiz, E-Ticaret sitelerini yaparken sektöre ve sunulan hizmete veya ürüne göre tasarım planlama ve optimisazyon yapmaktayız.

google yada diğer arama motorlarında hizmet verdiğiniz sektör ile ilgili aranan kelimelerde çıkmanızı ve yükselmeniz için ayrıca hizmet vermekteyiz (seo optimisazyonu)

E-Ticaret yaparken müşterilerimizin sektörünü ve ürünlerini tanımaya çalışır, uygun, anlaşılır, faydalı ve dönüşüm sağlıyabilecek bir biçimde tasarlar ve planlarız amacımız hizmet verdiğimiz müşterilerimize kazandırmaktır.
Bu hizmetler içerisinde sitenin sürekli güncellenmesi (seo optimizasyonu için önemlidir google ve diğer arama motorları sürekli güncellenen içerik girilen siteleri yukarıya taşımaktadır.
Sosyal Medya Yönetimi: Twiter facebook gibi sosyal mecralarda kitle oluşturulup şirket ve ürünlerinin tanıtımının yapılması

Toplu E-Mail (E-Bülten): Var olan mail datanız gerekse bizim programlarımız tarafından sektörel arama yapılarak oluşturulan binli yada 10 binli gruplara şirket , ürün veya hizmet tanıtımının yapılması.

About the author:

Related Posts

Leave a comment

Hakkımızda

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Yaka Yazılım bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Yaka Yazılım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

E-Bülten

Back to Top

× Nasıl yardımcı olabiliriz?