+Blog

 • Size Özel Web, ERP, CRM Uygulamaları
  Size Özel Web, ERP, CRM Uygulamaları

  İhtiyaçlarınıza daha iyi cevap veren uygulamalar, daha hızlı, daha verimli, daha iyi özel yazılım geliştirme İş hedeflerinizi başarmak için şirket yazılımlarınızın kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gerekir. Siz kendi ana işinize odaklanırken, Yaka Yazılım & Bilişim Özel Yazılım Geliştirme hizmetiyle hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar.

 • Mobile, Tablet Uyumlu Responsive HTML 5 Tasarımlar
  Mobile, Tablet Uyumlu Responsive HTML 5 Tasarımlar

  Responsive Web Tasarım   Son zamanlarda fazlaca işittiğimiz bir kavram “responsive”. Kelime anlamı duyarlı, esnek, uyumlu… Peki bilişim sektöründe sıkça kullanılan “responsive web tasarım” nedir? Responsive web tasarım, tasarımcı Ethan Marcotte (http://twitter.com/beep) tarafından adı koyulan, web sitesinin farklı ekran çözünürlüklerinde ve farklı ebatlardaki cihazlarda sitenin orjinaline sadık kalarak işlevsel görünümünü sağlayan bir tasarım ve kodlama tekniğidir. Bu…

 • Seo Optimizasyon Hizmetleri
  Seo Optimizasyon Hizmetleri

  SEO, “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı “Arama Motoru Optimizasyonu” ‘dur. Arama Motoru Optimizasyonu’nun amacı, Google başta olmak üzere belirlenen arama motorlarında, belirli kelime aramalarında üst sıralara çıkararak, siteyi bu kelime aramalarını yapan kullanıcılara göstermektir. Arama Motoru optimizasyonu (SEO) uzun, zahmetli ve sabır gerektiren bir süreçtir. Süreklilik gerekmektedir. Bir kere optimizasyon yapılıp, takibi bırakılmamalıdır.

 • E-Ticaret Paketleri ve Çözümlerimiz
  E-Ticaret Paketleri ve Çözümlerimiz

  İhtiyaçlarınıza daha iyi cevap veren uygulamalar, daha hızlı, daha verimli, daha iyi özel yazılım geliştirme İş hedeflerinizi başarmak için şirket yazılımlarınızın kolay kullanılabilir, yüksek performanslı, uyumlu ve güvenli olması gerekir. Siz kendi ana işinize odaklanırken, Yaka Yazılım Özel Yazılım Geliştirme hizmetiyle hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlar. Yaka Yazılım olarak amacımız riskinizi minimuma indirmek ve proje başarısını en…

 • Kurumsal Web Site Tasarımları
  Kurumsal Web Site Tasarımları

  Web tasarım yaptırmak amacıyla yola çıkan değerli dostlarımıza fikir vermesi açısından, bununla birlikte yol göstermesi amacıyla uyarılarda bulunmak isteriz; internet sitelerini yaşayan organizmalar olarak düşünebilirsiniz. Edinmiş olduğunuz tasarım, içinde barındırdığı yazılımın zaman içinde yeni eklent ilere, yeni güncellemelere, geliştirmelere ihtiyaç duyacağını, ihtiyaçlar sebebiyle yazılımının müdahalelerle ayakta tutulması gerekebileceğini lütfen unutmayınız.

 • View All »

Back to Top

× Nasıl yardımcı olabiliriz?