Sms Gönderme Sistemleri

 

Toplu Mail Gönderimi

Paylaşımlı hosting paketlerinde toplu mail gönderiminin kesinlikle yasak olduğu bilinmekte. Bu sebeple duyuru, kutlama ve tanıtım gibi gönderilerinizde mail trafiğinizin aksamaması için toplu mail gönderilerinizi özel sunucularda kullandığımız özel bir sistem ile göndermekteyiz.

Zengin Mail Şablonları

Göndermek istediğiniz mailleri html editörleri aracılığı ile tasarlayarak gönderilerinizin kaliteli bir şekilde görünmesini sağlıyoruz.

E-Postalarınızı Takip Edin

Gönderdiğiniz bülten maillerinin karşı tarafa ulaşıp ulaşmadığını merak ediyorsunuzdur. Kullandığımız sistem tüm mail gönderimlerinizin karşı adreslere ulaşıp ulaşmadığının raporunu gönderi sonunda sunmaktadır. Bu sayede gönderdiğiniz maillerin aktiflik oranını tespit edebilirsiniz.

Hatalı Gönderileri Görün

Maillerinizin adrese ulaşıp ulaşmadığı ciddi bir soru işaretidir. Toplu e posta servisimizde gönderilmeyen mailleriniz ayrı bir listede gönderi sonunda sunulmaktadır.

Abonelikten Çıkma Özgürlüğü

Mail gönderimlerinde kesinlikle karşı adresi sıkmamak ve onaysız bir gönderi yapmamak birinci hedefimiz. Tüm gönderilerimizde kullanıcılar dilediği anda abonelikten ayrılabilir.

 

 

 

Etiketler

 

Leave a comment

Hakkımızda

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Yaka Yazılım bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Yaka Yazılım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

E-Bülten

Back to Top

× Nasıl yardımcı olabiliriz?