Kadiköy E-Ticaret

Kadiköy E-Ticaret

Yorum yok Kadiköy E-Ticaret

Kadiköy E-Ticaret

E-Ticaret hizmetlerimizi Kadiköy ve bölgesinde vermekteyiz, yaptığımız E-Ticaret siteleri profesyonel altyapıda olup dünya standartlarının günümüz ölçülerinde olup fiyatlarımız piyasa ortalamasıdır.

Yaptığımız E-Ticare sitelerine örnek olarak referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz, E-Ticaret sitelerimizde standart kullanıcı paneli vardır, ayrıca iletişim formları oluşturulabilir, google gibi arama motorlarının altyapısına uygundur yani seo optimizasyon uyumludur.

Çalışma şeklimiz ise önce müşterimizle görüşüp (Kadiköy bölgesinde olmamız bu tip görüşmeler ihtiyacında avantaj doğuracaktır ) nasıl bir web sitesine ihtiyacı olduğunu saptamak neler yapılılacağını planlamak ve bu doğrultuda örnek E-ticaret siteleri sunmak bunlar içerisinde seçilen örnek site doğrultusunda çalışmalara başlamaktır.

About the author:

Related Posts

Leave a comment

Hakkımızda

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Yaka Yazılım bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Yaka Yazılım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

E-Bülten

Back to Top

× Nasıl yardımcı olabiliriz?