Mobil Uygulama

Mmobil uygulamaobil Uygulama

Günümüzde mobil cihazların hayatımıza girmesi ve her geçen gün mobil cihazların teknolojik bakımdan daha çok gelişiyor olmasından büyük bir ihtiyaç haline gelen mobil uygulama ve mobil yazılımlar olmazsa olmazlardan olmuştur.

Hemen hemen herkesin kullanmaya başladığı ve bu cihazlar için özel olarak tasarlanmış ve yazılmış olan mobil uyumlu mobil uygulama ve mobil web sitesi sayesinde arzu edildiği her an internette istenilen herşeye kolayca ulaşılabilmektedir.

Mobil cihazların bilgisayarların yerini tutmaya başladığı ve giderek çok hızlı bir şekilde dahada yaygınlaşması mobil cihazlar için özel olarak hazırlanan mobil uygulama ve mobil site tasarımı zorunlu bir ihtiyaç haline getirmiştir.

Özellikle internet üzerinden online alışveriş hizmeti ve diğer online hizmetler vermekte olan firmalar satışlarını arttirabilmek ve hizmet kalitesinin artması için web tasarım haricinde mobil site tasarımı ve mobil uygulama yaptırmak zorunda kalmaktadır.

Sizlerde firmanızı hem web tasarım hemde mobil uyumlu mobil uygulama ve mobil web sitesi konusunda kaliteli hizmet vermek istiyorsanız sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Yaka Yazılım & Bilişim  ile hiç zaman kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.
Mobil Web Sitesi

Teknolojinin çok hızla ilerlediğini bu günlerde mobil cihazlara olan büyük ilgi ve artık bilgisayarların yapabildiği hemen hemen tüm islerini bu cihazların yapmaya başlaması mobil web sitesi artık mobil cihaz kullanıcıları tarafından istenilen bir hizmet olmaya başlamış oldu.

Mobil web sitesi ile masaüstü web sitesi arasındaki en büyük fark ve özellik masaüstü web sitesi belirli bir piksel ölçülerinde tasarlanırken mobil web sitesi yazılan özel kodlar sayesinde mobil cihazlara göre otomatik boyutlanarak ziyaretçilere çok kolaylıklar sağlamaktadır.

Sizlerde hem web sitesi hemde mobil web sitesi konusunda internet ziyaretçilerinize kolaylık sağlamak ve hizmet kalitenizi dahada arttırmak, kurumsal bir yapıya sahip olabilmek istiyorsanız sizinde artık Yaka Yazılım & Bilişim ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir.

 

Mobil Web Tasarım

Teknolojinin en son ürünleri olan mobil cihazlar hayatımızın büyük bir parçası haline gelmesi ve bu mobil cihazların bilgisayarların yerini tutmaya başladığı bu teknoloji ürünleri kullanıcıları internet web sitelerini gezinirken mobil web tasarım olmayan web sitelerinde oldukça sıkıntı çekmektedir.
Mobil cihazlara uyumlu yazılımlar kullanılarak yapılan sistemlere mobil web tasarım denir. Mobil web tasarım mobil cihaz kullanıcıları tarafından en çok aranan özellik olmaktadır. Mobil cihaz kullanıcıları normal web sitelerinde gezinirken ciddi derecede sıkıntı çekmekte ve bir o kadarda zaman kaybetmektedirler.

İnternet kullanıcıları genellikle her zaman aradıklarına hemen ulaşmayı isterler. Mobil web tasarım kurallarına uygun olarak yapılmayan web siteleri çok fazla tercih etmezler.

Sizinde mobil web tasarım kurallara uygun bir web projeniz olmasını istiyorsanız zaman kaybetmeden Yaka Yazılım & Bilişim ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Mobil E-Ticaret Sitesi

Sanal mağazalara olan ilginin her geçen gün arttığı günümüzde mobil cihaz kullanıcılarının çok ciddi derecede artması nedeniyle e-ticaret sitesi olan sanal mağaza sahipleri mobil cihaz ziyaretçilerine daha kolay hizmet sunabilmek ve internet üzerinden satışlarını arttırmak için mobil e-ticaret sitesi yaptırmaktadır.

Mobil e-ticaret sitesi ile masaüstü e-ticaret web sitesi arasındaki farklılıklar kısaca şöyledir.

Mobil e-ticaret sitesi mobil cihazlara uyumlu yazılım teknikleri kullanılarak yapıldığından mobil cihazların ekran boyutuna göre otomatik boyutlanarak gerek ziyaretçilerin aradığını rahatça bulabilmesi gerek sitede hızlı bir şekilde dolaşabilmesini ve buna benzer ziyaretçilere birçok kolaylıklar sağlamaktadır.

Mobil cihazla normal e-ticaret web sitesini ziyaret eden bir kullanıcı sitenin ekran görüntüsü büyük olması nedeniyle aradığı ürünü bulmakta oldukça zorluk çekebilmekte ve site içerisinde zorlukla dolaşabilmektedir.

 

 

Etiketler

Leave a comment

Hakkımızda

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Yaka Yazılım bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Yaka Yazılım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

E-Bülten

Back to Top

× Nasıl yardımcı olabiliriz?