Üsküdar Web Tasarım

Üsküdar Web Tasarım

Yorum yok Üsküdar Web Tasarım

Üsküdar Web Tasarım

Web sitesi tasarım, yapım, yayınlama ve takibi hizmeti vermekteyiz, internet ortamındaki tüm isteklerinize cevap verebilmeyi amaçlamaktadır, hizmet politikamız günümüz teknolojisinde ihtiyaç olan web tasarım ve internet hizetleri: web sitesi, firma facebook sayfası, web sitesi ürün güncelleme, E-Bülten, google arama motoru optimisazyonu, web sitesi hizmet güncelleme… gibi hizmetler vermekteyiz.

Hizmetlerimizden Bazıları

Web Tasarım (web sistesi yapımı): Firmanızın ait web sitesi tasarımını oluşturmak internet ortamına uygulamak , güncelliğini koruyarak sürekliliğini sağlamaktır.
Web Sitelerininde bir kaç türü ve çeşitleri vardır bunlar standart kurumsal web siteleri, wordprees web siteleri kullanıcı panelli web siteler, online satış siteleri genel anlamda bu guruplara ayırabiliriz. bu sitelerin içerikleri yapım teknikleri ve zamanları farklılık gösterdiği için bu web sitelerinin fiyatları da farklılık göstericektir değişkenler çoktur, bu yüzden istenilen hizmet detaylarına göre web sitesi fiyatlandrıması yapılmaktadır.

Üsküdar denince aklamıza ilk gelen şaşkın bakkaldır. Zamanında biri bakkal dükkanı açmış, bu dükkanı görenler “Böyle dağ başında bir dükkan ne kadar kazabilir ki” diyip adama şaşkın bakkal demişler. Şimdiki haline bakacak olursak şaşkın bakkal haklı çıkmış ömrü yetmişmidir bilinmez. Geleceği iyi, kestiği kesin. Günümüzde bakkal siparişlerini bile internetten verir hale gelmişken sizde internette web siteniz ile yerinizi alın web siteniz var ise güncelleyin tüm bu hizmetler için bize ulaşabilirsiniz.

About the author:

Related Posts

Leave a comment

Hakkımızda

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Yaka Yazılım bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Yaka Yazılım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır.

E-Bülten

Back to Top

× Nasıl yardımcı olabiliriz?